W dniu 26 czerwca 2026 odbyła się w CKZ i U nr 3 uroczystość zakończenia roku szkolnego 2025/ 2026. Wyjątkowo tym razem rozpoczęła się od wspólnego pamiątkowego zdjęcia w Parku Szkoły nieopodal DĘBU KATYŃSKIEGO i Tablicy Pamiątkowej Majora Edmunda Wróblewskiego przy Jubileuszowej cyfrze „100”, powstałej z nasadzonych biało-czerwonych kwiatów w ramach realizacji szkolnego Projektu na 100-lecie naszego miasta „Gdynia tonie w kwiatach”. Uroczystość była kontynuowana w Sali Kolegialnej, do której chętnie wszyscy się udali, bo dzień był niezwykle upalny.
Dyrektor Barbara Latocha serdecznie przywitała zebranych w Sali Kolegialnej słuchaczy oraz grono pedagogiczne. Po wspólnym odśpiewaniu Hymnu państwowego Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za codzienny trud, cierpliwość, troskę o dobro słuchaczy oraz zaangażowanie w edukację kolejnych pokoleń Gdynian. Podziękowaniom towarzyszyły życzenia udanego wypoczynku, niosącego wiele radości i służącego regeneracji sił przed kolejnym rokiem szkolnym.
Słuchaczom Dyrektor pogratulowała ukończenia kolejnego etapu edukacji i życzyła wakacji pełnych słońca, beztroski i wspaniałych przygód, podkreślając jednocześnie, aby zawsze mieli na uwadze bezpieczeństwo, a letni wypoczynek pozwolił im oraz pedagogom nabrać nowej energii do twórczego działania w przyszłym roku szkolnym, z którego harmonogramem zostali zapoznani.
Absolwenci Szkoły Policealnej nr 10, kształcący się w zawodzie Technik Administracji oraz Technik Usług Kosmetycznych i absolwenci Szkoły Podstawowej dla Dorosłych żegnają mury naszej szkoły i podejmą nowe czekające ich wyzwania. Słuchacze pozostałych klas powrócą do nauki po wakacjach. Dyrektor zaprosiła też do kontynuacji nauki na kolejnych stopniach edukacji.
Wyróżnionym słuchaczom Pani Dyrektor złożyła gratulacje i wśród gromkich oklasków wręczyła Świadectwa, Dyplomy oraz nagrody książkowe. Tegoroczny absolwent szkoły policealnej kl. II Technik Administracji Pan Paweł przekazał Dyrektor Barbarze Latocha wiązankę kwiatów oraz w imieniu Samorządu Słuchaczy podziękował za trud włożony w edukację słuchaczy i wspaniałą atmosferę panującą w szkole.
DO ZOBACZENIA PO WAKACJACH!!!










