Liceum Ogólnokształcące (4-letnie) DZIENNE | Semestr I 2022/2023
WTOREK GODZINA Klasa I A (4) Sala Klasa I B (4) Sala Klasa II (4) Sala Klasa III (4) Sala Klasa IV (4) Sala
1. 8.00-8.45 chemia - MR 106         historia - S 107 j. polski p - N 104
2. 8.50-9.35 j. polski p - N 104     chemia - MR 106 historia - S 107 matematyka - G 204
3. 9.40-10.25 j. polski p - N 104 informatyka - NK 202 historia - S 107 chemia - MR 106 matematyka - G 204
4. 10.35-11.20 j. polski p - N 104 chemia - MR 106 historia - S 107 j. angielski p - M 3 matematyka - G 204
5. 11.30-12.15 historia - S 107 geografia - K 201 j. polski p – N 104 j. angielski p - M 3    
6. 12.20-13.05 geografia - K 201 j. angielski p - M 3 j. polski p – N 104 matematyka - G 204    
7. 13.10-13.55 biologia - K 201 matematyka -  202 j. angielski p - M 3 matematyka - G 204    
8. 14.00-14.45     biologia - K 201            
9. 14.50-15.35                    
10 16.00-16.45         fizyka on-line - WŁ Teams        
ŚRODA GODZINA Klasa I A (4) Sala Klasa I B (4) Sala Klasa II (4) Sala Klasa III (4) Sala Klasa IV (4) Sala
1. 8.00-8.45     j. angielski p - M 3            
2. 8.50-9.35     j. polski p - N 104            
3. 9.40-10.25 j. angielski p - M 3 j. polski p - N 104            
4. 10.35-11.20 j. polski r - N 104 matematyka - 201 j. angielski p - M 3        
5. 11.30-12.15 j. polski r - N 104 historia - L 202 biologia - K 107     j. angielski r - M 3
6. 12.20-13.05 matematyka - G 204 Historia i teraź. - L 202 geografia - K 107     j. angielski p - M 3
7. 13.10-13.55 matematyka - G 204     j. polski r - N 104 biologia - K 107 j. angielski p - M 3
8. 14.00-14.45 informatyka - NK 202     j. polski r - N 104 geografia - K 107 j. angielski p - M 3
9. 14.50-15.35         informatyka - NK 202 j. angielski r - M 3    
10. 16.00-16.45 fizyka on-line - WŁ Teams                
11. 16.50-17.35             fizyka on-line - WŁ Teams    
CZWARTEK GODZINA Klasa I A (4) Sala Klasa I B (4) Sala Klasa II (4) Sala Klasa III (4) Sala Klasa IV (4) Sala
1. 8.00-8.45 matematyka - G 202     j. angielski r - M 3 j. polski p - MM 106    
2. 8.50-9.35 j. angielski p - M 3 Podstawy przeds.- BL 205 Wos – L 107 j. polski p - MM 106    
3. 9.40-10.25 j. angielski r - M 3 j. polski r - BL 205 matematyka - G 202 j. polski p - MM 106 j. polski p - N 104
4. 10.35-11.20 j. angielski r - M 3 j. polski r - BL 205 matematyka - G 202 j. polski r – MM 106 j. polski p - N 104
5. 11.30-12.15 Podstawy przeds.- BL 205 matematyka - 202 j. polski p – N 104 j. polski r - MM 106 historia - L 107
6. 12.20-13.05 Historia i teraź.  - W 107 j. polski p – N 104         j. polski r - BL 205
7. 13.10-13.55     j. angielski r - M 3            
8. 14.00-14.45     j. angielski r - M 3            
9. 14.50-15.35                    
10. 16.50-17.35     fizyka on-line - WŁ Teams            
BL – Barbara Latocha  MR – Magulski Rafał  J – Jankowski Mirosław
M – Miętka Katarzyna  N – Nowosielska Joanna  L – Lejkowski Mieczysław
S – Szymańska Bożenna  K – Kacica Anita  W – Wysocki Artur
WE – Wańkowicz Ewelina  G – Grządziel Aleksandra MM - Mazurkiewicz Mirosława
NK – Norbert Kłodawski  WŁ – Marzena Wolińska - Łosiewicz